Pasirengimas jaunuolių Sutvirtinimo sakramentui

Kretingos Viešpaties Apreiškimo Švč. M. Marijai parapija kviečia į pasirengimo Sutvirtinimo sakramentui programą jaunuoliams

  • Jei tau 15 metų ir daugiau;
  • Jei Sutvirtinimo sakramentui nori ruoštis pats, o ne esi verčiamas kitų;
  • Jei nori iš dvasinės paauglystės žengti į subrendusio žmogaus tikėjimo gyvenimą;
  • Jei tiki į triasmenį Dievą ir turi, ką sutvirtinti;
  • Jei esi pasirengęs būti krikščionimi 24/7.

Jei į visus šiuos iššūkius atsakei TAIP, tuomet ši programa skirta TAU ir mes tavęs laukiame!

Datos

Pasirengimas vyks

2020 m. spalio mėn. – 2021 m. gegužės mėn.

Pirmasis susitikimas su jaunuoliais ir jų šeimomis

Spalio 9 d., penktadienį, 16.30 val. bažnyčioje

Registracijos pabaiga

Registracija jau pasibaigė

Mokestis

Auka už pasiruošimo programą – 50 Eur. Turinčius finansinių sunkumų, prašome kreiptis asmeniškai į kleboną br.Juozapą 8 687 80989

Tėvų įsipareigojimai

Šiemet dėl pandemijos grėsmės pasirengimo Sutvirtinimo sakramentui programa bus kitokia ir reikalinga ypatingo mūsų visų susitelkimo bei motyvacijos. Labai stengiamės dėl mūsų visų saugumo, todėl jaunuolių ir jų tėvų prašysime pasirašyti įsipareigojimus ir laikytis griežtų taisyklių. Jų nepaisant, būsime priversti pasiūlyti jums programą kartoti kitais metais.

Tėvus kviečiame atnaujinti ir pagilinti savo tikėjimą Alfa kurse suaugusiems, kuris vyks nuo spalio 7 d., trečiadieniais, 19 val. Plačiau apie šį kursą: www.alfakursai.lt.

Taip pat „Tėvystės“ kursuose bei parapijos veiklose. Šie susitikimai skirti atnaujinti tikėjimą ir žinias, kad galėtumėte padėti vaikams rengtis priimti sakramentus. 

Kontaktai

868829558 Vilma
867485075 Aurelija

Čia pateiktus asmeninius duomenis parapija įsipareigojame naudoti tik katechezės reikalams ir jų neteikti tretiems asmenims, o pasibaigus katechezei, asmeninių duomenų anketa bus sunaikinta.