Aktuali informacija dėl šv. Mišių intencijų ir kt. karantino metu

Šv. Mišių intencijų užsakymas nuotoliniu būdu

Dėl koronaviruso pandemijos Kretingos bažnyčioje šv. Mišios nevyksta. Kol nebus atšauktas karantino režimas, visomis žmonių intencijomis kunigai meldžiasi privačiai.

Norėdami, kad broliai aukotų šv. Mišias jūsų intencijomis (tiek už gyvuosius, tiek už mirusiuosius), skambinkite telefonais 8 682 40025 (brolis Rolandas OFM) arba 8 698 35096 (brolis Gediminas OFM). Parapijos raštinės telefono numeris ir el.pašto adresas šiuo karantino laikotarpiu neveikia.

Šv. Mišios, kuriose broliai meldžiasi žmonių intencijomis, yra tiesiogiai transliuojamos Kretingos pranciškonų YouTube kanale „Geroji Naujiena iš Kretingos“ – 18 val. kasdien ir 10.30 val. sekmadieniais.

Šv. Mišios už mirusius ir laidotuvės

Įprasta tvarka šv. Mišios už mirusiuosius Kretingos bažnyčioje yra aukojamos pirmadieniais ir trečiadieniais.

Šiuo laikotarpiu laidotuvių šv. Mišios aukojamos 18 val. išlydėjimo išvakarėse.

Nors pačios laidotuvių šv. Mišos aukojamos be žmonių, tačiau kunigai atvyksta palydėti į kapines. Dėl to reikėtų tartis asmeniškai aukščiau minėtais telefonais.

Informacija apie galimybes paaukoti: spausti — ČIA —
Katechetinė informacija

Kretingos pranciškonų YouTube kanale „Geroji Naujiena iš Kretingos“ galite rasti visą aktualią katechetinę informaciją: nuotoliniu būdu vyksta katechezė Pirmajai Komunijai besiruošiančioms šeimoms ir Sutvirtinimo sakramentui besirengiantiems jaunuoliams.