Fotografijų paroda EIKITE – NEBIJODAMI – TARNAUTI

Liepos mėnesį Rio de Žaneiro mieste, Brazilijoje vyko XXVIII Pasaulio jaunimo dienos tema „Eikite ir padarykite mano mokiniais visų tautų žmones“.

Nuo 1984 metų, kuomet palaimintasis popiežius Jonas Paulius II pakvietė jaunimą kartu švęsti Verbų Sekmadienį, Pasaulio jaunimo dienos tapo fenomenu,  sutraukiančiu milijonus jaunų žmonių iš viso pasaulio.

Pasaulio jaunimo dienos yra didžiausias katalikiškas renginys jaunimui, kurio metu milijonai jaunų žmonių iš viso pasaulio susitinka su popiežiumi. Šiemet į Rio de Žaneirą susitikti su Šventuoju Tėvu Pranciškumi atvyko per tris milijonus jaunų katalikų iš viso pasaulio. Šioje piligrimų minioje dalyvavo ir kelios dešimtys atstovų iš Lietuvos bei šeši kretingiškiai.

Pasaulio jaunimo dienų baigiamosiose Mišiose Copacabana įlankoje popiežius Pranciškus sakė:

Eikite nebijodami tarnauti. Vadovaudamiesi šiais trimis žodžiais evangelizuosite ir patys būsite evangelizuojami, skelbsite tikėjimo džiaugsmą ir džiaugsitės jūs patys. Skelbti Evangeliją, reiškia skelbti Dievo galią, griauti ir rauti su šaknimis blogį ir smurtą, griauti egoizmo, nepakantos ir neapykantos barjerus, kurti naują pasaulį. Jėzus Kristus šito iš jūsų laukia! Bažnyčia šito iš jūsų laukia!  Popiežius iš jūsų šito laukia!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie savo finansine parama ir malda parėmėte Kretingos pranciškoniškojo jaunimo piligrimystę į Pasaulio jaunimo dienas. Viešpats teatlygina Jums nesuskaičiuojamomis savo gerumo malonėmis!

Nuotraukų autorius – Rokas Balsys.

Kretingos Pranciškoniškojo jaunimo tarnyba
www.kpjt.lt

Dalintis: 
Facebook Twitter Google+